De Voorjaarscompetitie 2017 staat op punt van beginnen!

Tussen 6 en 11 april starten alle opgegeven teams met hun voorjaarscompetitie 2017.

Natuurlijk hopen we op veel winstpartijen, schitterend weer en een goed verloop van de competitie.

Alle indelingen en uitslagen kun je bekijken op ‘Mijn KNLTB’ maar ook via de teamkalender van de KNLTB: http://www.knltb.nl/tennissers/competitie/teamkalender/ 

Hier kun je je eigen team maar ook alle andere teams vinden en zo programma’s en uitslagen bekijken.

Ook in de activiteitenkalender op de site zijn zowel de thuis- als uitwedstrijden opgenomen. Even klikken en de gedetailleerde informatie verschijnt dan per dag.

Alle informatie die betrekking heeft op de competitie is hieronder nog eens weergegeven en/of op te zoeken via de hyperlinks.

Mis je nog iets, heb je nog vragen, dat kan. Stel ze aan Charlo Goudzand, competitieleider van de club via wedstrijd@ltcbedum.nl.

Iedereen heel veel succes en plezier.

Teamindeling voorjaarscompetitie 2017

Definitieve teamindelingen:

MAANDAG TEAMS
 
Heren dubbel 50+ maandag 1 1e klasse, poule 1507
Peter de Graaf
Bert Smit
Gradus Hageman
Jan Schoemaker
Joost Boskamp
Hans Robben
 
Heren dubbel 50+ maandag 2, 2e klasse, poule 1515
Charlo Goudzand
Ike van Dellen
Gerard Postma
Gerrit Ham
Stef Heijnen
Wilte Everts
Henk Laan
DONDERDAG TEAM
 
Dames dubbel 17+ donderdagmorgen 2e klasse, poule 2017
Kea de Graaf
Matty de Haan
Ali van der Borg
Rens Komduur
Hilke Bolle
Trijn Dalmolen en Jannie Vierkant
ZATERDAG TEAMS
 
Gemengd dubbel 17+ zaterdag 3e klasse, poule 0216
Leo Verhage
Helga Heikamp
Deda Kiezebrink
Jan Komduur
Stef Heijnen
Marjo Robben en Hans Robben
 
Heren 17+ zaterdag 4e klasse, poule 0845
Eelco Postma
Silvio Belga
Erik van der Molen en Gerard Vreugt
Willem Beukema en Koos Schuitema
 
Dames 17+ zaterdag 3e klasse, poule 1716
Janet Poelma
Patricia van der Veek
Alien van den Berg
Marga van Dellen
Lia Cazemier
 
Heren 35+ zaterdag 4e klasse, poule 0932
Peter de Graaf
Bert Smit
Jan Schoemaker
Joost Boskamp en Jacob Venema
ZONDAG TEAMS
 
Heren zondag 17+ 4e klasse, poule 0556
Freddy Pomp
Jelle Holwerda
Frenk Abrahams
Rick Siahaya
Willem Kloos
Menno Ganzenveld
 
Heren zondag 7e klasse, poule 0644
Lars Pomp
Olaf Pomp
Sjors Muntjewerf
Stijn Huizenga
 
Gemengd 11 t/m 17 jaar zondag 2e klasse, poule 2521
Tim Heemstra
Jorrit van der Giezen
Wouter van Vliet
Rosa Regtien
Luna Niewzwaag en Manon Kuipers
 
Jongens 11 t/m 17 jaar zondag 2e klasse, poule 3030
Joep Muntjewerf
Mark de Vries
Jorn Holwerda
Chris Wijlhuizen
 
8 & 9 competitie zondagmiddag open klasse, poule 5000
Lilian Wiegers
Tina Bosker
Greetje Favre
Jaennette Schuil
Petra de Groot
Sabine Rutten
Bianca Groenwegen
Judith Korfage

 

Reglementen en bulletins

In de voorjaarscompetitie 2017 gelden de volgende reglementen en bulletins:

KNLTB competitiereglement 2017

KNLTB Tennisspelregels

Wedstrijdbulletin Lotto KNLTB landelijk 2017

Wedstrijdbulletin Regio Noordoost 2017

Wedstrijdbulletin 8-9 competitie Voorjaar 2017

 

Competitiebulletin /infoboekje

Via onderstaande link heb je toegang tot het aan de teamcaptains verstrekte infoboekje

informatieboekje voorjaarscompetitie 2017

 

Sterktevolgorde teams voorjaarscompetitie 2017 in verband met invalmogelijkheden

De invallersregeling zegt dat een speler niet meer dan 1x mag spelen in een hogere ploeg, als hij/zij daarna nog in een lagere ploeg (eigen ploeg) wil spelen.

Om nu te kunnen bepalen wat een hogere ploeg is heeft de KNLTB een klassenvolgorde bepaald, door in elke competitiesoort de gemiddelde speelsterkte (enkel+ dubbel) te nemen van alle spelers die in het meest recente seizoen hebben gespeeld. De klassenspeelsterkte bepaalt de klassenvolgorde waarbij de landelijke-, de district- en de regiocompetities zijn gecombineerd.

Voor de competitieteams van LTC Bedum komt de speelsterkte en klassenvolgorde dan ook uit zoals hieronder te zien is.

Hierbij geldt dat een hogere ploeg een ploeg is waarvan het gemiddelde volgens de gepubliceerde klassenvolgorde meer dan 0,5 punt kleiner is dan van een lagere ploeg. Binnen de bandbreedte van 0,5 punt of minder worden teams spelend in verschillende klassen gezien als GEEN hogere ploeg.

Let op: de regel met betrekking tot 2x spelen in een competitieweek geldt nog wel steeds.

Speeldag Competitie-soort Klasse Sterkte gem.
Zondag Heren 1 4e klasse 10,99
Maandag Heren dubbel 50+ 1 1e klasse 14,04
Donderdag Dames dubbel 1 2e klasse 14,27
Zaterdag Dames 3e klasse 14,40
Zaterdag Gemengd dubbel 3e klasse 14,65
Zaterdag Heren 4e klasse 14,89
Maandag Heren dubbel 50+ 2 2e klasse 15,06
Zaterdag Heren 35+ 4e klasse 15,06
Zondag Heren 7e klasse 15,28
Zondag Jongens 11 t/m 17 2e klasse 16,54
Zondag Gemengd 11 t/m 17 2e klasse 16,69